Her kan du se en samlet liste over alle hold i både aftenskolen og svømmeklubben. Listen er lang, så brug sorteringsfunktionen til at gøre det nemmere at finde præcis det hold du leder efter.
Du kan naturligvis stadig finde alle tilmeldingsklare hold opdelt i kategorier her: Find dit hold.
Hvis vi for overskuelighedens skyld har fjernet et igangværende hold fra den sædvanlige underside, kan du stadig finde det her i listen, så du f.eks. kan tjekke resterende mødegange.

  • Holdnr
  • Kursus
  • Startdato
  • Underviser
  • Sted

Holdnr

Kursus

Startdato

Underviser

Sted

232-105-2, HEL SÆSON

Powertraining M/K

Man
09.10.23 kl. 18.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Powertraining M/K

Holdnr: 232-105-2, HEL SÆSON

Start: Man 09.10.23 kl. 18.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-90

Iyengar yoga niveau 1 + 2

Ons
03.01.24 kl. 10.00

Lone Jakobsen

Yoga - Kongensgade

Venteliste

Iyengar yoga niveau 1 + 2

Holdnr: 241-90

Start: Ons 03.01.24 kl. 10.00

Underviser: Lone Jakobsen

Sted: Yoga - Kongensgade

241-91

Iyengar yoga niveau 1+2

Ons
03.01.24 kl. 16.30

Lone Jakobsen

Yoga - Kongensgade

Iyengar yoga niveau 1+2

Holdnr: 241-91

Start: Ons 03.01.24 kl. 16.30

Underviser: Lone Jakobsen

Sted: Yoga - Kongensgade

241-92

Iyengar yoga niveau 1+2

Ons
03.01.24 kl. 18.30

Lone Jakobsen

Yoga - Kongensgade

Venteliste

Iyengar yoga niveau 1+2

Holdnr: 241-92

Start: Ons 03.01.24 kl. 18.30

Underviser: Lone Jakobsen

Sted: Yoga - Kongensgade

241-89

lyengar yoga blid, hensyntagende

Tor
04.01.24 kl. 09.00

Lone Jakobsen

Yoga - Kongensgade

Venteliste

lyengar yoga blid, hensyntagende

Holdnr: 241-89

Start: Tor 04.01.24 kl. 09.00

Underviser: Lone Jakobsen

Sted: Yoga - Kongensgade

241-93

lyengar yoga blid, hensyntagende

Tor
04.01.24 kl. 11.00

Lone Jakobsen

Yoga - Kongensgade

Venteliste

lyengar yoga blid, hensyntagende

Holdnr: 241-93

Start: Tor 04.01.24 kl. 11.00

Underviser: Lone Jakobsen

Sted: Yoga - Kongensgade

241-61

Varmtvandstræning

Tor
04.01.24 kl. 12.00

Eva Noe Sørensen

Fredericia Sundhedshus

Venteliste

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-61

Start: Tor 04.01.24 kl. 12.00

Underviser: Eva Noe Sørensen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-79

Osteoporose, hensyntagende træning

Tor
04.01.24 kl. 13.00

Bente Henriksen

Magnum Opus

Venteliste

Osteoporose, hensyntagende træning

Holdnr: 241-79

Start: Tor 04.01.24 kl. 13.00

Underviser: Bente Henriksen

Sted: Magnum Opus

241-94

Iyengar yoga niveau 1+2+3

Tor
04.01.24 kl. 16.30

Lone Jakobsen

Yoga - Kongensgade

Få pladser

Iyengar yoga niveau 1+2+3

Holdnr: 241-94

Start: Tor 04.01.24 kl. 16.30

Underviser: Lone Jakobsen

Sted: Yoga - Kongensgade

241-40

Begyndersvømning 1 +2, 6-10 år

Tor
04.01.24 kl. 16.30

Mia Brandt Bathia

Kirstinebjergskolen, Indre Rin

Få pladser

Begyndersvømning 1 +2, 6-10 år

Holdnr: 241-40

Start: Tor 04.01.24 kl. 16.30

Underviser: Mia Brandt Bathia

Sted: Kirstinebjergskolen, Indre Rin

241-124

Bootcamp-powertraining

Tor
04.01.24 kl. 20.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Bootcamp-powertraining

Holdnr: 241-124

Start: Tor 04.01.24 kl. 20.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-131

Tumlastik 3-6 mdr.

Fre
05.01.24 kl. 10.30

Julie Maul

Magnum Opus

Få pladser

Tumlastik 3-6 mdr.

Holdnr: 241-131

Start: Fre 05.01.24 kl. 10.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-130

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Fre
05.01.24 kl. 11.30

Julie Maul

Magnum Opus

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Holdnr: 241-130

Start: Fre 05.01.24 kl. 11.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-27

Begyndersvømning 5-7 år

Fre
05.01.24 kl. 16.00

Maria Christiansen

Fredericia Sundhedshus

Venteliste

Begyndersvømning 5-7 år

Holdnr: 241-27

Start: Fre 05.01.24 kl. 16.00

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-30-1

letøvet, 9 - 13 år

Fre
05.01.24 kl. 16.00

Sanaz Pishkar

Fredericia Idrætscenter

Få pladser

letøvet, 9 - 13 år

Holdnr: 241-30-1

Start: Fre 05.01.24 kl. 16.00

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-32

Letøvet svømning, 8-14 år

Fre
05.01.24 kl. 16.00

Niclas Foged Hansen

Fredericia Idrætscenter

Letøvet svømning, 8-14 år

Holdnr: 241-32

Start: Fre 05.01.24 kl. 16.00

Underviser: Niclas Foged Hansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-16

Familiesvømning 2-5 år

Fre
05.01.24 kl. 16.30

Maria Christiansen

Fredericia Sundhedshus

Venteliste

Familiesvømning 2-5 år

Holdnr: 241-16

Start: Fre 05.01.24 kl. 16.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-31

Begynder 2, 7 - 9 år

Fre
05.01.24 kl. 16.45

Thor Birkholm

Fredericia Idrætscenter

Venteliste

Begynder 2, 7 - 9 år

Holdnr: 241-31

Start: Fre 05.01.24 kl. 16.45

Underviser: Thor Birkholm

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-31-1

Letøvet 9-13 år

Fre
05.01.24 kl. 16.45

Sanaz Pishkar

Fredericia Idrætscenter

Letøvet 9-13 år

Holdnr: 241-31-1

Start: Fre 05.01.24 kl. 16.45

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-33

Øvet svømning 9-17 år

Fre
05.01.24 kl. 16.45

Niclas Foged Hansen

Fredericia Idrætscenter

Øvet svømning 9-17 år

Holdnr: 241-33

Start: Fre 05.01.24 kl. 16.45

Underviser: Niclas Foged Hansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-18

Familiesvømning 2-5 år

Fre
05.01.24 kl. 17.00

Maria Christiansen

Fredericia Sundhedshus

Familiesvømning 2-5 år

Holdnr: 241-18

Start: Fre 05.01.24 kl. 17.00

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-19

Familiesvømning 2-5 år

Fre
05.01.24 kl. 17.30

Maria Christiansen

Fredericia Sundhedshus

Familiesvømning 2-5 år

Holdnr: 241-19

Start: Fre 05.01.24 kl. 17.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-78

Træning og bevægelse 50+, særlig hensyn

Man
08.01.24 kl. 10.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Få pladser

Træning og bevægelse 50+, særlig hensyn

Holdnr: 241-78

Start: Man 08.01.24 kl. 10.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-50

Varmtvandstræning

Man
08.01.24 kl. 11.00

Maja Dreyer

Fredericia Sundhedshus

Få pladser

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-50

Start: Man 08.01.24 kl. 11.00

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-55

Varmtvandstræning bla. skuler/nakke

Man
08.01.24 kl. 11.45

Maja Dreyer

Fredericia Sundhedshus

Varmtvandstræning bla. skuler/nakke

Holdnr: 241-55

Start: Man 08.01.24 kl. 11.45

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-28

Begyndersvømning 6-9 år

Man
08.01.24 kl. 18.00

Jeanette Johansen

Fredericia Idrætscenter

Begyndersvømning 6-9 år

Holdnr: 241-28

Start: Man 08.01.24 kl. 18.00

Underviser: Jeanette Johansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-29

Letøvet 9-14 år, midterbassin, langbane

Man
08.01.24 kl. 18.30

Jeanette Johansen

Fredericia Idrætscenter

Letøvet 9-14 år, midterbassin, langbane

Holdnr: 241-29

Start: Man 08.01.24 kl. 18.30

Underviser: Jeanette Johansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-67

AquaMama - førfødselstræning i vand

Man
08.01.24 kl. 20.15

Nanna Dybdal Urhøj

Fredericia Sundhedshus

AquaMama - førfødselstræning i vand

Holdnr: 241-67

Start: Man 08.01.24 kl. 20.15

Underviser: Nanna Dybdal Urhøj

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-2

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Tir
09.01.24 kl. 09.30

Maria Christiansen

Sano, Middelfart

Venteliste

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Holdnr: 241-2

Start: Tir 09.01.24 kl. 09.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Sano, Middelfart

241-3

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Tir
09.01.24 kl. 10.00

Maria Christiansen

Sano, Middelfart

Få pladser

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Holdnr: 241-3

Start: Tir 09.01.24 kl. 10.00

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Sano, Middelfart

241-1

Småbørnssvømning, 6 mdr. - ca. 1 år

Tir
09.01.24 kl. 10.30

Maria Christiansen

Sano, Middelfart

Venteliste

Småbørnssvømning, 6 mdr. - ca. 1 år

Holdnr: 241-1

Start: Tir 09.01.24 kl. 10.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Sano, Middelfart

241-35

Begyndersvømning m. 1 forældre 5-7 år

Tir
09.01.24 kl. 16.30

Ella Bjerning

Kirstinebjergskolen, Indre Rin

Begyndersvømning m. 1 forældre 5-7 år

Holdnr: 241-35

Start: Tir 09.01.24 kl. 16.30

Underviser: Ella Bjerning

Sted: Kirstinebjergskolen, Indre Rin

241-52

Varmtvandstræning

Tir
09.01.24 kl. 16.45

Betina Lauth Andersen

Sano, Middelfart

Venteliste

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-52

Start: Tir 09.01.24 kl. 16.45

Underviser: Betina Lauth Andersen

Sted: Sano, Middelfart

241-80

Osteoporose, hensyntagende træning

Tir
09.01.24 kl. 17.00

Bente Henriksen

Magnum Opus

Venteliste

Osteoporose, hensyntagende træning

Holdnr: 241-80

Start: Tir 09.01.24 kl. 17.00

Underviser: Bente Henriksen

Sted: Magnum Opus

241-56

Varmtvandstræning

Tir
09.01.24 kl. 17.30

Julie Maul

Sano, Middelfart

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-56

Start: Tir 09.01.24 kl. 17.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Sano, Middelfart

241-38

Letøvet/Øvet svømning 9-14 år-langbane 23,5 m

Tir
09.01.24 kl. 17.30

Niclas Foged Hansen

Fredericia Idrætscenter

Letøvet/Øvet svømning 9-14 år-langbane 23,5 m

Holdnr: 241-38

Start: Tir 09.01.24 kl. 17.30

Underviser: Niclas Foged Hansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-69

AquaMama - førfødselstræning i vand

Tir
09.01.24 kl. 18.15

Julie Maul

Sano, Middelfart

AquaMama - førfødselstræning i vand

Holdnr: 241-69

Start: Tir 09.01.24 kl. 18.15

Underviser: Julie Maul

Sted: Sano, Middelfart

241-85

Tumlastik 3-6 mdr.

Ons
10.01.24 kl. 10.30

Julie Maul

Magnum Opus

Venteliste

Tumlastik 3-6 mdr.

Holdnr: 241-85

Start: Ons 10.01.24 kl. 10.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-86

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Ons
10.01.24 kl. 11.30

Julie Maul

Magnum Opus

Venteliste

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Holdnr: 241-86

Start: Ons 10.01.24 kl. 11.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-65

Varmtvandstræning

Ons
10.01.24 kl. 12.00

Eva Noe Sørensen

Fredericia Sundhedshus

Få pladser

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-65

Start: Ons 10.01.24 kl. 12.00

Underviser: Eva Noe Sørensen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-88

Efterfødselstræning, mor+baby

Ons
10.01.24 kl. 12.30

Julie Maul

Magnum Opus

Efterfødselstræning, mor+baby

Holdnr: 241-88

Start: Ons 10.01.24 kl. 12.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-54

Varmtvandstræning

Ons
10.01.24 kl. 12.45

Eva Noe Sørensen

Fredericia Sundhedshus

Få pladser

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-54

Start: Ons 10.01.24 kl. 12.45

Underviser: Eva Noe Sørensen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-57

Varmtvandstræning

Ons
10.01.24 kl. 14.15

Maja Dreyer

Fredericia Sundhedshus

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-57

Start: Ons 10.01.24 kl. 14.15

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-34

Begyndersvømning 6-9 år

Ons
10.01.24 kl. 16.00

Sanaz Pishkar

Center for høretab / Frederici

Få pladser

Begyndersvømning 6-9 år

Holdnr: 241-34

Start: Ons 10.01.24 kl. 16.00

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Center for høretab / Frederici

241-47

Begyndersvømning m. 1 forældre 5-7 år

Ons
10.01.24 kl. 16.45

Sanaz Pishkar

Center for høretab / Frederici

Få pladser

Begyndersvømning m. 1 forældre 5-7 år

Holdnr: 241-47

Start: Ons 10.01.24 kl. 16.45

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Center for høretab / Frederici

241-37

Begyndersvømning m. 1 forældre 5-7 år

Ons
10.01.24 kl. 17.30

Sanaz Pishkar

Center for høretab / Frederici

Få pladser

Begyndersvømning m. 1 forældre 5-7 år

Holdnr: 241-37

Start: Ons 10.01.24 kl. 17.30

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Center for høretab / Frederici

241-68

AquaYoga, særlige hensyn

Ons
10.01.24 kl. 18.00

Dorte Rørmann Olsen

Fredericia Sundhedshus

Venteliste

AquaYoga, særlige hensyn

Holdnr: 241-68

Start: Ons 10.01.24 kl. 18.00

Underviser: Dorte Rørmann Olsen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-36

Letøvet 8 - 12 år

Ons
10.01.24 kl. 18.15

Sanaz Pishkar

Center for høretab / Frederici

Venteliste

Letøvet 8 - 12 år

Holdnr: 241-36

Start: Ons 10.01.24 kl. 18.15

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Center for høretab / Frederici

241-59

Varmtvandstræning

Tor
11.01.24 kl. 10.30

Eva Noe Sørensen

Fredericia Sundhedshus

Venteliste

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-59

Start: Tor 11.01.24 kl. 10.30

Underviser: Eva Noe Sørensen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-120

Parasvømning m. 1 forældre 5-10 år

Tor
11.01.24 kl. 16.00

Sanaz Pishkar

Center for høretab / Frederici

Parasvømning m. 1 forældre 5-10 år

Holdnr: 241-120

Start: Tor 11.01.24 kl. 16.00

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Center for høretab / Frederici

241-121

Parasvømning, Tween og teen 10 - 15 år

Tor
11.01.24 kl. 16.45

Sanaz Pishkar

Center for høretab / Frederici

Få pladser

Parasvømning, Tween og teen 10 - 15 år

Holdnr: 241-121

Start: Tor 11.01.24 kl. 16.45

Underviser: Sanaz Pishkar

Sted: Center for høretab / Frederici

241-138

Klangmeditation M/K

Man
15.01.24 kl. 18.05

Karin Fogtmann

Magnum Opus

Klangmeditation M/K

Holdnr: 241-138

Start: Man 15.01.24 kl. 18.05

Underviser: Karin Fogtmann

Sted: Magnum Opus

241-53

Varmtvandstræning

Man
15.01.24 kl. 19.30

Nanna Dybdal Urhøj

Fredericia Sundhedshus

Få pladser

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-53

Start: Man 15.01.24 kl. 19.30

Underviser: Nanna Dybdal Urhøj

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-62

Varmtvandstræning

Tir
16.01.24 kl. 16.00

Rikke Snediker

Fredericia Sundhedshus

Venteliste

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-62

Start: Tir 16.01.24 kl. 16.00

Underviser: Rikke Snediker

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-63

Varmtvandstræning

Tir
16.01.24 kl. 16.45

Rikke Snediker

Fredericia Sundhedshus

Få pladser

Varmtvandstræning

Holdnr: 241-63

Start: Tir 16.01.24 kl. 16.45

Underviser: Rikke Snediker

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-72

Varmtvandstræning med ekstra gang i

Tir
16.01.24 kl. 17.30

Rikke Snediker

Fredericia Sundhedshus

Venteliste

Varmtvandstræning med ekstra gang i

Holdnr: 241-72

Start: Tir 16.01.24 kl. 17.30

Underviser: Rikke Snediker

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-84

Tumlastik 6-12 mdr.

Ons
17.01.24 kl. 09.30

Julie Maul

Magnum Opus

Venteliste

Tumlastik 6-12 mdr.

Holdnr: 241-84

Start: Ons 17.01.24 kl. 09.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-112

Nakke- skuldertræning - stress relateret

Ons
17.01.24 kl. 17.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Nakke- skuldertræning - stress relateret

Holdnr: 241-112

Start: Ons 17.01.24 kl. 17.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-145

Klang Yoga i vand

Tir
30.01.24 kl. 14.45

Karin Fogtmann

Fredericia Sundhedshus

Klang Yoga i vand

Holdnr: 241-145

Start: Tir 30.01.24 kl. 14.45

Underviser: Karin Fogtmann

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-140

Blid yoga M/K hensyntagende

Fre
02.02.24 kl. 10.30

Rikke Bachmann

Magnum Opus

Blid yoga M/K hensyntagende

Holdnr: 241-140

Start: Fre 02.02.24 kl. 10.30

Underviser: Rikke Bachmann

Sted: Magnum Opus

241-81

Bootcamp-Powertraining mama+baby

Man
05.02.24 kl. 09.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Bootcamp-Powertraining mama+baby

Holdnr: 241-81

Start: Man 05.02.24 kl. 09.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-146

Blid yoga M/K hensyntagende

Tir
06.02.24 kl. 16.30

Rikke Bachmann

Magnum Opus

Blid yoga M/K hensyntagende

Holdnr: 241-146

Start: Tir 06.02.24 kl. 16.30

Underviser: Rikke Bachmann

Sted: Magnum Opus

241-110

Ryg- knætræning

Ons
07.02.24 kl. 16.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Ryg- knætræning

Holdnr: 241-110

Start: Ons 07.02.24 kl. 16.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-160

Familieyoga, voksen+barn 3 - 4 år

Man
19.02.24 kl. 16.30

Rikke Bachmann

Aftenskolen Magnum Opus

Familieyoga, voksen+barn 3 - 4 år

Holdnr: 241-160

Start: Man 19.02.24 kl. 16.30

Underviser: Rikke Bachmann

Sted: Aftenskolen Magnum Opus

241-115

Osteoporose, hensyntagende træning

Ons
21.02.24 kl. 15.45

Maja Dreyer

Magnum Opus

Osteoporose, hensyntagende træning

Holdnr: 241-115

Start: Ons 21.02.24 kl. 15.45

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-78-1

Træning og bevægelse 60+ særlig hensyn

Tor
22.02.24 kl. 10.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Træning og bevægelse 60+ særlig hensyn

Holdnr: 241-78-1

Start: Tor 22.02.24 kl. 10.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-41

Letøvet svømning fra 9-14 år

Tor
22.02.24 kl. 17.15

Mia Brandt Bathia

Kirstinebjergskolen, Indre Rin

Letøvet svømning fra 9-14 år

Holdnr: 241-41

Start: Tor 22.02.24 kl. 17.15

Underviser: Mia Brandt Bathia

Sted: Kirstinebjergskolen, Indre Rin

241-116

Sansemotorik og sang (0-10 mdr)

Tir
27.02.24 kl. 14.00

Tabita Radoor Jensen

Magnum Opus

Sansemotorik og sang (0-10 mdr)

Holdnr: 241-116

Start: Tir 27.02.24 kl. 14.00

Underviser: Tabita Radoor Jensen

Sted: Magnum Opus

241-105

Powertraining M/K

Man
04.03.24 kl. 17.30

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Powertraining M/K

Holdnr: 241-105

Start: Man 04.03.24 kl. 17.30

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-70-1

AquaMama med graviditetsgener

Tor
07.03.24 kl. 11.15

Eva Noe Sørensen

Fredericia Sundhedshus

AquaMama med graviditetsgener

Holdnr: 241-70-1

Start: Tor 07.03.24 kl. 11.15

Underviser: Eva Noe Sørensen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-131-1

Tumlastik 3-6 mdr.

Fre
08.03.24 kl. 10.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Tumlastik 3-6 mdr.

Holdnr: 241-131-1

Start: Fre 08.03.24 kl. 10.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-130-1

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Fre
08.03.24 kl. 11.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Holdnr: 241-130-1

Start: Fre 08.03.24 kl. 11.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-2-1

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Tir
12.03.24 kl. 09.30

Maria Christiansen

Sano, Middelfart

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Holdnr: 241-2-1

Start: Tir 12.03.24 kl. 09.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Sano, Middelfart

241-3-1

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Tir
12.03.24 kl. 10.00

Maria Christiansen

Sano, Middelfart

Babysvømning, fra 2 - 6 mdr.

Holdnr: 241-3-1

Start: Tir 12.03.24 kl. 10.00

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Sano, Middelfart

241-1-1

Småbørnssvømning, 6 mdr. - ca. 1 år

Tir
12.03.24 kl. 10.30

Maria Christiansen

Sano, Middelfart

Småbørnssvømning, 6 mdr. - ca. 1 år

Holdnr: 241-1-1

Start: Tir 12.03.24 kl. 10.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Sano, Middelfart

241-69-1

AquaMama - førfødselstræning i vand

Tir
12.03.24 kl. 18.15

Maria Christiansen

Sano, Middelfart

Få pladser

AquaMama - førfødselstræning i vand

Holdnr: 241-69-1

Start: Tir 12.03.24 kl. 18.15

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Sano, Middelfart

241-84-1

Tumlastik 6-12 mdr.

Ons
13.03.24 kl. 09.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Tumlastik 6-12 mdr.

Holdnr: 241-84-1

Start: Ons 13.03.24 kl. 09.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-85-1

Tumlastik 3-6 mdr.

Ons
13.03.24 kl. 10.30

Julie Maul

Magnum Opus

Tumlastik 3-6 mdr.

Holdnr: 241-85-1

Start: Ons 13.03.24 kl. 10.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-86-1

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Ons
13.03.24 kl. 11.30

Julie Maul

Magnum Opus

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Holdnr: 241-86-1

Start: Ons 13.03.24 kl. 11.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-88-1

Efterfødselstræning, mor+baby

Ons
13.03.24 kl. 12.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Efterfødselstræning, mor+baby

Holdnr: 241-88-1

Start: Ons 13.03.24 kl. 12.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-67-1

AquaMama - førfødselstræning i vand

Man
18.03.24 kl. 20.15

Nanna Dybdal Urhøj

Fredericia Sundhedshus

AquaMama - førfødselstræning i vand

Holdnr: 241-67-1

Start: Man 18.03.24 kl. 20.15

Underviser: Nanna Dybdal Urhøj

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-124-1

Bootcamp-powertraining

Ons
20.03.24 kl. 20.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Bootcamp-powertraining

Holdnr: 241-124-1

Start: Ons 20.03.24 kl. 20.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-113-1

Kroniske smertepatienter - træning

Fre
22.03.24 kl. 12.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Kroniske smertepatienter - træning

Holdnr: 241-113-1

Start: Fre 22.03.24 kl. 12.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-116-1

Sansemotorik og sang (0-10 mdr)

Tir
02.04.24 kl. 14.00

Tabita Radoor Jensen

Magnum Opus

Sansemotorik og sang (0-10 mdr)

Holdnr: 241-116-1

Start: Tir 02.04.24 kl. 14.00

Underviser: Tabita Radoor Jensen

Sted: Magnum Opus

241-80-1

Osteoporose, hensyntagende træning

Tir
02.04.24 kl. 17.00

Bente Henriksen

Magnum Opus

Venteliste

Osteoporose, hensyntagende træning

Holdnr: 241-80-1

Start: Tir 02.04.24 kl. 17.00

Underviser: Bente Henriksen

Sted: Magnum Opus

241-125

Workshop, Bootcamp-powertraining

Søn
07.04.24 kl. 10.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Workshop, Bootcamp-powertraining

Holdnr: 241-125

Start: Søn 07.04.24 kl. 10.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-79-1

Osteoporose, hensyntagende træning

Man
08.04.24 kl. 11.30

Bente Henriksen

Magnum Opus

Osteoporose, hensyntagende træning

Holdnr: 241-79-1

Start: Man 08.04.24 kl. 11.30

Underviser: Bente Henriksen

Sted: Magnum Opus

241-112-1

Nakke- skuldertræning - stress relateret

Ons
17.04.24 kl. 17.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Nakke- skuldertræning - stress relateret

Holdnr: 241-112-1

Start: Ons 17.04.24 kl. 17.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-81-1

Bootcamp-Powertraining mama+baby

Man
22.04.24 kl. 09.00

Tanja Moeslund Roos

Magnum Opus

Bootcamp-Powertraining mama+baby

Holdnr: 241-81-1

Start: Man 22.04.24 kl. 09.00

Underviser: Tanja Moeslund Roos

Sted: Magnum Opus

241-140-1

Blid yoga M/K hensyntagende

Fre
03.05.24 kl. 10.30

Rikke Bachmann

Magnum Opus

Blid yoga M/K hensyntagende

Holdnr: 241-140-1

Start: Fre 03.05.24 kl. 10.30

Underviser: Rikke Bachmann

Sted: Magnum Opus

241-1-2

Småbørnssvømning, 6 mdr. - ca. 1 år

Tir
07.05.24 kl. 10.30

Trine Clemen Skov

Fredericia Idrætscenter

Få pladser

Småbørnssvømning, 6 mdr. - ca. 1 år

Holdnr: 241-1-2

Start: Tir 07.05.24 kl. 10.30

Underviser: Trine Clemen Skov

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-2-2

Babysvømning, fra 5-6 uger - 6 mdr.

Tir
07.05.24 kl. 11.00

Maria Christiansen

Fredericia Idrætscenter

Babysvømning, fra 5-6 uger - 6 mdr.

Holdnr: 241-2-2

Start: Tir 07.05.24 kl. 11.00

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-3-2

Babysvømning, fra 5-6 uger - 6 mdr.

Tir
07.05.24 kl. 11.30

Maria Christiansen

Fredericia Idrætscenter

Babysvømning, fra 5-6 uger - 6 mdr.

Holdnr: 241-3-2

Start: Tir 07.05.24 kl. 11.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-4-2

Babysvømning, fra 6 uger - 3 mdr.

Tir
07.05.24 kl. 12.00

Maria Christiansen

Fredericia Idrætscenter

Babysvømning, fra 6 uger - 3 mdr.

Holdnr: 241-4-2

Start: Tir 07.05.24 kl. 12.00

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-5-2

Småbørnssvømning 5 - 8 mdr.,

Tir
07.05.24 kl. 12.30

Maria Christiansen

Fredericia Idrætscenter

Småbørnssvømning 5 - 8 mdr.,

Holdnr: 241-5-2

Start: Tir 07.05.24 kl. 12.30

Underviser: Maria Christiansen

Sted: Fredericia Idrætscenter

241-145-1

Klang Yoga i vand

Tir
07.05.24 kl. 14.45

Karin Fogtmann

Fredericia Sundhedshus

Klang Yoga i vand

Holdnr: 241-145-1

Start: Tir 07.05.24 kl. 14.45

Underviser: Karin Fogtmann

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-84-2

Tumlastik 6-12 mdr.

Ons
15.05.24 kl. 09.30

Julie Maul

Magnum Opus

Tumlastik 6-12 mdr.

Holdnr: 241-84-2

Start: Ons 15.05.24 kl. 09.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-85-2

Tumlastik 3-6 mdr.

Ons
15.05.24 kl. 10.30

Julie Maul

Magnum Opus

Tumlastik 3-6 mdr.

Holdnr: 241-85-2

Start: Ons 15.05.24 kl. 10.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-86-2

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Ons
15.05.24 kl. 11.30

Julie Maul

Magnum Opus

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Holdnr: 241-86-2

Start: Ons 15.05.24 kl. 11.30

Underviser: Julie Maul

Sted: Magnum Opus

241-70-2

AquaMama med graviditetsgener

Tor
16.05.24 kl. 11.15

Eva Noe Sørensen

Fredericia Sundhedshus

AquaMama med graviditetsgener

Holdnr: 241-70-2

Start: Tor 16.05.24 kl. 11.15

Underviser: Eva Noe Sørensen

Sted: Fredericia Sundhedshus

241-131-2

Tumlastik 3-6 mdr.

Fre
17.05.24 kl. 10.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Tumlastik 3-6 mdr.

Holdnr: 241-131-2

Start: Fre 17.05.24 kl. 10.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-130-2

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Fre
17.05.24 kl. 11.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Tumlastik 6 - 9 mdr.

Holdnr: 241-130-2

Start: Fre 17.05.24 kl. 11.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-116-2

Sansemotorik og sang (0-10 mdr)

Tir
21.05.24 kl. 14.00

Tabita Radoor Jensen

Magnum Opus

Sansemotorik og sang (0-10 mdr)

Holdnr: 241-116-2

Start: Tir 21.05.24 kl. 14.00

Underviser: Tabita Radoor Jensen

Sted: Magnum Opus

241-115-1

Osteoporose, hensyntagende træning

Ons
22.05.24 kl. 15.45

Maja Dreyer

Magnum Opus

Osteoporose, hensyntagende træning

Holdnr: 241-115-1

Start: Ons 22.05.24 kl. 15.45

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-110-1

Ryg- knætræning

Ons
29.05.24 kl. 16.30

Maja Dreyer

Magnum Opus

Ryg- knætræning

Holdnr: 241-110-1

Start: Ons 29.05.24 kl. 16.30

Underviser: Maja Dreyer

Sted: Magnum Opus

241-67-2

AquaMama - førfødselstræning i vand

Man
03.06.24 kl. 20.15

Nanna Dybdal Urhøj

Fredericia Idrætscenter

AquaMama - førfødselstræning i vand

Holdnr: 241-67-2

Start: Man 03.06.24 kl. 20.15

Underviser: Nanna Dybdal Urhøj

Sted: Fredericia Idrætscenter